VIVAX Телевизор 50″ Q Series QLED 4K UHD Google TV 50Q10C + 2 години гаранција

18.999,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Телевизор 50″ Q Series QLED 4K UHD Smart 50Q10C + 2 години гаранција

 • Дијагонала: 50″ / 126 cm
 • Осветленост: 250
 • Контраст: 5000:1
 • Видлив агол (хор.) [°]: 178
 • Видлив агол (вер.) [°]: 178
 • Време на одговор [ms]: 5
 • Максимална резолуција: 3840 x 2160
 • Операционен систем: Андроид 11
 • Формат: MPEG2
 • Технологија: QLED
 • SMART
 • ТВ приемник: DVB-T2/C/S2 H.265,
 • Тежина: 9.1
 • Димензии на пакувањето cm:1187 x 710 x 127
 • Димензии на уредот cm: Со држач: 1111 x 699 x 274, без држач: 1111 x 641 x 87
 • Режим на прикажување: Кино, Динамично, Филмско, Лично, Стандардно
 • Задно осветлување: Автоматски
 • VESA: 200 x 200
 • HDMI: 4
 • Влез за слушалки: 1
 • VGA: 0
 • PC audio: 0
 • CI ulaz: 1
 • Optical SPDIF: 1
 • Композитен влез: 1
 • USB: 2
 • Integrirani WiFi: Да
 •  Bluetooth: Да
 • Dolby Atmos: Да
 • HDR10+ Да
 • HBBTV: Да
 • USB снимање: Да
 • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано