Држач за телевизор на извлекување HDL-117B-2

799,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Држач за телевизор на извлекување HDL-117B-2

  • Модерен дизајн
  • Цврста рамка
  • Мат финиш
  • Модел: HDL-117B-2
  • Материјал: Метал
  • Компатибилни големини: 14-55 инчи
  • Боја: Црна

Уживајте во јасен поглед на вашиот екран од која било точка во вашата соба со 14-55 инчниот држач за телевизор за ѕид. Ви овозможува да уживате во квалитетна слика без разлика каде гледате. Ова практично и разноврсно парче ви овозможува да го навалите, вртите, издолжите и израмните вашиот телевизор за удобно гледање

 

Слични Производи

Последно Прегледано