VIVAX Телевизор 40″ B Series Google TV 40LE20K + 2 години гаранција

10.999,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Телевизор 40″ B Series Google TV 40LE20K + 2 години гаранција

 • Дијагонала: 40″ / 100 cm
 • Осветленост: 220
 • Максимална резолуција: 1920 X 1080 (FULL HD)
 • Операционен систем: Андроид
 • Технологија: ЛЕД
 • Совет ТВ-а: SMART
 • ТВ приемник:DVB-T2/C/S2
 • Звук (Ш):12
 • Енергија: Ефективност на ЕУ 2019/13:Г

Димензии и маса:

 • Тежина на уредот: 6.7
 • Димензии: Ширина (CM): 90.4
 • Димензии Висина (CM):57.2
 • Димензии Длабочина (CM):17.7

Други карактеристики: 

 • VESA: 200 x 100
 • USB снимање:Да
 • Далечински управувач: SMART
 • Хотелски режим: Не
 • HDR: HDR10
 • Боја: Црна

Конектори:

 • Композитен влез: Да
 • SCART: Не
 • HDMI:2
 • Влез за слушалки: Не
 • VGA:Не
 • USB:2
 • Интегрирана WiFi:Да
 • Bluetooth:Да
 • CI+:Да
 • Дигитален аудио излез (оптички):Да
 • Пресликување на екранот: Да
 • 2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано