Грејни тела!
Камини
 • Камини
 • Панелни греалки
 • Радијатори и греалки
 • Шпорети на дрво
-15%
Додади во кошничка
Затвори
-13%
Додади во кошничка
Затвори
-13%
Додади во кошничка
Затвори
НЕОДОЛИВА ПОНУДА КОЈА НЕ СЕ ПРОПУШТА!
РАСПРОДАЖБА НА 300 ПРОИЗВОДИ!
ПОГЛЕДНИ ТУКА!
  -72%
  Изберете опции
  Затвори
  -84%
  Додади во кошничка
  Затвори
  -47%
  Изберете опции
  Затвори
  НАША ПРЕПОРАКА
  SENCOR
  • SENCOR
  • VIVAX
  • ALFA PLAM
  • RIDER
  • ISKRA
  • BOSCH
  • MAXPULS
  -40%
  Додади во кошничка
  Затвори
  -33%
  Додади во кошничка
  Затвори
  -32%
  Додади во кошничка
  Затвори
  -50%
  Додади во кошничка
  Затвори
  -28%
  Додади во кошничка
  Затвори
  -45%
  Додади во кошничка
  Затвори
  Апарати за домаќинство
  Кафемати
  • Кафемати
  • Правосмукалки
  • Организери
  • Пегли на пареа
  • Декор
  • Кујнски додатоци
  -26%
  Додади во кошничка
  Затвори

  Електрично ѓезве за турско кафе ST ATK-200 INOX со 12 месеци гаранција

  1,900 ден 1,399 ден
  -13%
  Додади во кошничка
  Затвори

  SENCOR Кафемат SES 4010SS + 2 години гаранција

  10,000 ден 8,660 ден
  -39%
  Додади во кошничка
  Затвори

  Миксер за матење нес кафе со подножје ST NCM-100 со 12 месеци гаранција

  1,800 ден 1,099 ден
  -23%
  Додади во кошничка
  Затвори

  Миксер за матење нес кафе со подножје ST NCM-100 Inox со 12 месеци гаранција

  1,690 ден 1,299 ден
  -41%
  Додади во кошничка
  Затвори

  Миксер за матење нес кафе ST CMP-100 White со 12 месеци гаранција

  850 ден 499 ден
  -36%
  Додади во кошничка
  Затвори

  Кафемат за филтер кафе VIVAX CM-08126F + 1 година гаранција

  1,400 ден 899 ден
  ЗА ДЕЦА!
  Детски сетови
  • Детски сетови
  • Друштвени игри
  • Автомобили и возила
  -45%
  Изберете опции
  Затвори
  -47%
  Додади во кошничка
  Затвори
  -46%
  Додади во кошничка
  Затвори
  -35%
  Додади во кошничка
  Затвори

  Тапани Jazz Drum

  2,000 ден 1,299 ден
  -45%
  Додади во кошничка
  Затвори

  Воз Pow Patrol

  1,800 ден 999 ден
  -39%
  Додади во кошничка
  Затвори
  СЕ ЗА КУЈНА!
  Кујнски ножеви
  • Кујнски ножеви
  • Сецкање и рендање
  • Садови за готвење
  • Модли и декорирање
  -25%
  Додади во кошничка
  Затвори

  SOLINGEN Сет ножеви и даска FUN 2 Cook

  800 ден 599 ден
  -55%
  Додади во кошничка
  Затвори

  SOLINGEN Вилушка за сечење месо EXQUISITE 008468

  800 ден 359 ден
  -56%
  Додади во кошничка
  Затвори

  SOLINGEN Нож GOOD 4U 029777

  900 ден 399 ден
  -62%
  Додади во кошничка
  Затвори

  6 во 1 нож со даска за сецкање

  500 ден 189 ден
  -50%
  Додади во кошничка
  Затвори

  SOLINGEN Нож за леб HOLTON 034566

  800 ден 399 ден
  -57%
  Додади во кошничка
  Затвори

  SOLINGEN Вилушка за месо STAR 001322

  700 ден 299 ден
  Внеси ја твојата email адреса и добивај инфо за сите нови акции и промоции!
  shipped

  БРЗА ДОСТАВА

  низ цела Македонија
  icon money

  ПЛАЌАЊЕ НА ВРАТА

  или online со дебитна и кредитна картичка
  icon support

  ПОДДРШКА 24/7

  Тел. 070360800 Еmail: [email protected]
  icon safe 1

  100% СИГУРНО И БЕЗБЕДНО

  Задоволството на клиентите на прво место