VIVAX Телевизор 50″ A Series 4K Google TV 50UHD10K – 2 + 3 години гаранција

18.999,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Телевизор 50″ A Series 4K Google TV 50UHD10K – 2 + 3 години гаранција

 • Дијагонала: 50″ / 127 cm
 • Осветленост: 250
 • Максим дална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
 • Операционен систем: Андроид
 • Технологија: ЛЕД
 • Тип: SMART
 • Звук: 16
 • ТВ приемник: DVB-T2/C/S2
 • SPDIF оптички дигитален: Да

Димензии и маса:

 • Тежина на уредот: 9.3
 • Димензии Ширина (CM): 111
 • Димензии Висина (CM): 69,7
 • Димензии Длабочина (CM): 31

Други карактеристики: 

 • VESA: 300 x 200
 • Хотелски режим: Да
 • USB снимање: Да
 • Далечински управувач: SMART
 • HDR: HDR10
 • Боја: Црна

Конектори:

 • Композитен влез: Да
 • Компонентни влез: Не
 • HDMI:3
 • Влез за слушалки: Не
 • USB:2
 • Интегрирана WiFi:Да
 • Bluetooth:Да
 • Screen Mirroring: Да
 • Дигитален аудио излез (оптички): Да
 • 2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано