VIVAX BS-801 Караоке Bluetooth звучник со микрофон + 1 година гаранција

10.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

18 People watching this product now!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Bluetooth Speaker
 • USB player
 • PLL FM со меморија на FM станица
 • 80W RMS аудио излез
 • Далински управувач: Да
 • BBS (Bass boost sound): Да
 • Опсег на фреквенција: 40Hz – 18kHz +/- 3dB S/N:>70dB, Izobličenje: <0,1% 1kHz,1W
 • Мултимедија: MP3/WMA/FLAC/WAV/AAC
 • AUX-IN / AUX OUT: Да, 3,5mm / Da, RCA
 • FM Антена: Да, жичана антена
 • Wireless MIC / MIC1 / GUITAR
 • Звучници: 2x Bas 50W / 20cm ; 1x Mid 7,5cm/1xTwitter 7,6cm, 20W
 • Димензии на производот: 310 x 680 x 310 mm
 • Димензии на пакувањето: 343 x 750 x 343 mm
 • Тежина: 14 kg
 • Напојување: 100-240V, 50/60Hz, Li-Ion Bat 4500mAh
 • Полнење: 5-6 h
 • Безжичен микрофон
 • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано