MS EOS C102/C103 Слушалки жичани во боја по избор + 1 година гаранција

199,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Жичани слушалки
  • In ear слушалки
  • Опсег (безжичен) [m]: 0
  • Платформи: Мобилен уред, компјутер
  • Конектор: 3,5 мм
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано