Алат детски со куферче Deluxe Tool Set

1.699,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

18 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Алат детски Deluxe Tool Set

  • Пакувањето содржи:
  • 3 во 1: Работна маса со тркалца на влечење,куферче и 46 пластични парчиња
  • Наменето за возраст 3 +

 

Последно Прегледано