VIVAX Телевизор 43″ A Series 4K Google TV 43UHD10K – 2 + 3 години гаранција

14.999,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Телевизор 43″ A Series 4K Google TV 43UHD10K – 2 + 3 години гаранција

 • Дијагонала: 43″ / 109 cm
 • Осветленост: 220
 • Максимална резолуција: 3840 x 2160 (UHD 4K)
 • Операционен систем: Андроид
 • Технологија: ЛЕД
 • Звук: 12
 • ТВ приемник: DVB-T2 H.265 / T / S2 / C / S2

Димензии и маса:

 • Тежина на уредот: 6.7
 • Димензии Ширина (CM): 95,8
 • Димензии Висина (CM): 61.2
 • Димензии Длабочина (CM): 22.3

Други карактеристики: 

 • VESA: 400 x 200
 • Хотелски режим: Да
 • USB снимање: Да
 • Далечински управувач: SMART
 • HDR: HDR10
 • Боја: Црна

Конектори:

 • Композитен влез: Да
 • Компонентни влез: Не
 • HDMI:2
 • Влез за слушалки: Не
 • USB:2
 • Интегрирана WiFi:Да
 • Bluetooth:Да
 • Screen Mirroring: Да
 • Дигитален аудио излез (оптички): Да
 • 2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано