Tons Garden Тенда 2.4 x 2.4 (10112)

1.499,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Tons Garden Тенда 2.4 x 2.4 (10112)
  • Димензии: 2.4 x 2.4 x 2.45 m
  • Боја: Зелена

Слични Производи

Последно Прегледано