Tons Garden Нишалка тросед (6303)

4.799,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Должина: 170cm
  • Ширина: 110cm
  • Висина: 153cm
  • Издржливост до: 230kg

Слични Производи

Последно Прегледано