Tons Garden Тенда 3 x 3 во боја по избор

3.199,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии на производот:
  • 3 x 3 m (чадор систем)
  • Висина: 2.5 m
  • Материјал: Poliester Assembly Gazebo
  • Боја:
  • Зелена – 7213
  • Сина – 7214
  • Бела – 9526
  • Бордо – 9527

Слични Производи

Последно Прегледано