AGRINA Бензинска косилка за трева 43p 2.0 kW + 3 години гаранција

13.899,00 ден

13 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • kW / hP2: 2.0 kW
 • Погон: на туркање
 • Обрти (rpm): 2800
 • Колектор за трева (L): 60
 • Откосоци: колектор
 • Висина на косење (mm): 25-75
 • Тежина (Kg): 21
 • Материјал на декот: метал
 • Ширина на косење (cm): 43.0
 • 3 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано