Tons Garden Тенда 3 х 3 (6285)

1.799,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Големина: 3 х 3 m
  • Висина 2,5 m
  • Материјал: Полиетилен

Слични Производи

Последно Прегледано