Water zoom Прскалка под висок притисок

899,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Kарактеристики на производот:

 • Water zoom е чистач под висок притисок кој работи на вашиот стандарден приклучок за вода
 • Нема потреба од пумпа со висок притисок
 • Овој неверојатен додаток за црево го претвора секое градинарско црево во совршениот алат за чистење со висок притисок
 • Едноставно поврзете го со стандардно градинарско црево и прилагодете го млазот за миење на автомобилот, терасата, тенда, столчиња, дури и чамец
 • Отстранете ја нечистотијата од прозорците, базенот, тротоарот на вашата куќа
 • Water zoom го прави чистењето брзо и лесно
 • Water zoom е изработен од висококвалитетни и трајни материјали
 • Користи револуционерна технологија за компресија на вода за да создаде висока компресија од обична градинарско црево
 • Чисти брзо и лесно
 • Измијте ги прозорците на вториот кат без скала
 • Користи револуционерна технологија за компресија на вода
 • Отстранеете секаков вид на нечистотија и остатоци
 • Само прицврстете го Water zoom на цревото, вклучете ја водата и вртете го регулаторот за да го добиете саканиот притисок
 • Моќно чистење
 • Долг животен век и лесно одржување
 • Сите додатоци се вклучени во пакувањето

Слични Производи

Последно Прегледано