Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (8634)

6.199,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии на стол: 40 x 55 x 80 cm
  • Димензии на маса: 60 x 60 x 72 cm
  • Во сетот добивате 2 столици и една маса
  • Материјал: Дрво

Слични Производи

Последно Прегледано