Метална канта со пепелник

6.999,00 ден

16 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

  • Правоаголна форма
  • Димензии: 620 х 300 х 240 мм
  • Пепелник од не′рѓосувачки челик
  • Тело – полимерна прашкаста боја – Црна
  • Внатрешен сад : поцинкуван лим

Слични Производи

Последно Прегледано