Tons Garden Стол метален (11624)

1.599,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол метален (11624)

  • Материјал: Метална конструкција
  • Димензии на стол: 54 x 58 x 76 cm

Слични Производи

Последно Прегледано