Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (7377)

23.799,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  •  Маса 140 x 85 x 70 cm
  • 6 столици 55 x 67 x 92 cm
  • Материјал: Метал

Слични Производи

Последно Прегледано