Tons Garden Клупа на расклопување (7219)

3.399,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 180 х 25 х 43 cm
  • Боја: Црна

Слични Производи

Последно Прегледано