Tons Garden Стол на расклопување (11696)

2.399,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол на расклопување (11696)

  • Материјал: Метална конструкција со платно
  • Димензии на стол: 56.5 x 42.5 x 108 cm
  • Се расклопува (11696)

Слични Производи

Последно Прегледано