Tons Garden Стол (9559)

1.299,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол (9559)

  • Материјал: Метална конструкција
  • Димензии на стол: 54 x 62 x 74 cm

Слични Производи

Последно Прегледано