Tons Garden Нишалка гнездо (10751)

12.499,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка гнездо (10751)

  • Димензии на нишалка: 117 x 98 x 69 cm
  • Материјал: Метална конструкција,бамбус
  • Перниче

Слични Производи

Последно Прегледано