Пластична канта за селективен отпад TP100 во боја по избор

2.499,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

  • Димензии: 385 х 412 х 733 мм
  • Волумен: 70 литри
  • Сопствена маса: 2.8 кг.
  • Боја: зелена, сина, жолта и црвена

Слични Производи

Последно Прегледано