Tons Garden Нишалка Хамок во боја по избор

699,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка Хамок во боја по избор

  • Димензии на хамок: 200 x 100 cm
  • Достапни бои:
  • Портокалова (10101)
  • Сина (10102)

 

Слични Производи

Последно Прегледано