Tons Garden Нишалка со чадор (11709)

11.199,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка со чадор (11709)

  • Димензии на чадор: 210 x 180 x 112 cm
  • Материјал: Метална конструкција со платно

Слични Производи

Последно Прегледано