Пластична канта за селективен отпад MULTIPAD во боја и капацитет по избор

1.199,00 ден1.399,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

  • Волумен: 30 литри
  • Димензии: 290 х 309 х 500 mm
  • Волумен: 60 литри
  • Димензии: 390 х 390 х 680 mm
  • Боја на тело: сива
  • Боја на капак: сина, жолта, зелена

Слични Производи

Последно Прегледано