Tons Garden Маса на расклопување (7223)

2.499,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии:
  • Маса: 61,5 х 61,5 х 73,5 cm
  • Боја: Црна

Слични Производи

Последно Прегледано