Пластична канта за селективен отпад во боја и капацитет по избор

1.799,00 ден2.999,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

 • Изработена од полиетилен со висока густина HDPE
 • Изработен по Европски стандард EN 840
 • 120L
 • Димензии: 550 х 480 х 964 mm
 • Боја: зелена, жолта, црвена, сина, кафеава и црна
 • Тежина: 9 kg
 • 240L
 • Димензии: 734 х 578 х 1092 mm
 • Боја: зелена, жолта, црвена и сина
 • Тежина: 13 kg

Слични Производи

Последно Прегледано