Пластична канта за селективен отпад BEGREEN

1.399,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

  • Димензии: 370 х 370 х 560 мм
  • Капацитет: 50L
  • Боја: жолта

Слични Производи

Последно Прегледано