MaxPuls Апарат за заварување инвертер со гас MP-MWM140 (10442) + 1 година гаранција

13.999,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Апарат за заварување инвертер со гас MP-MWM140 (10442) + 1 година гаранција

  • Напон: 220V/50Hz
  • Волтажа: 26V
  • Ампеража: 30-140A
  • Дебелина на електроди: 0.6-0.9 mm
  • Ефикасност: 85%
  • Функција: MIG/MAG
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано