ISKRA Батериска штрафилица HL-SD15Li + 2 години гаранција

1.699,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 3,6V
  • Моќност: Li-ion Батерија (1,3Ah)
  • Вртежи во празно: 180 / мин-1
  • Вртежен момент: 3 Nm
  • LED сијалица
  • Самозатезна глава: Ø 6,35 mm (максимум)
  • Димензии на пакувањето (во mm): 153 (В ) x 173 ( Ш) x 60 (Д)
  • Нето тежина: 0.298 kg
  • 2 години гаранција

Последно Прегледано