ISKRA Батериска штрафилица со додатоци ML-CS19-36 + 2 години гаранција

2.499,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики:

  • Јачина: 3,6V
  • Li-ion батерија (1,3Ah)
  • Вртежи во празен од 180/min-1
  • Момент: 3,5 Nm
  • LED сијалица светло
  • Самозатезна глава: ø 6 mm (max)
  • Димензии на пакување (v mm): 153 (в) x 173 (ш) x 60 (д)
  • Пакување во кутија со додатоци
  • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано