ISKRA Батериска пила за сечење гранки M0L-3ET-150 + 2 години гаранција

8.999,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Каркатеристики на производот:

  • Напон и јачина: 18V Li-ion батерија,1,3 Ah
  • Брзина на ротирање на ланецот: 2,8 m/s
  • Должина на мечот: 150 mm
  • Должина на рачката: 150 cm
  • Тежина: 3 kg
  • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано