MaxPuls Апарат за заварување инвертер MP-IWM20 (8662) + 1 година гаранција

11.699,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Апарат за заварување инвертер MP-IWM20 (8662) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Волтажа: 80V
  • Капацитет: 7kW
  • Ампеража: 20-200A
  • Класа на изолација: H
  • Дебелина на електроди: 1.6-5.0 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано