Somafix SFF50S (2105) Пневматска хефталица за на компресор + 6 месеци гаранција

2.499,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Модел: SFF50S
  • Контакт систем за безбедност
  • Систем на странично вчитување
  • Дисплеј кој ја прикажува преостанатата муниција
  • Работа под притисок: 5-7kg/cm2 (75 – 100psi)
  • Kапацитет на оптоварување: 100 nails

НАПОМЕНА:
1. За технички неисправни производи од брендот Somafix се прави замена само за исти технички исправни производи.
2. За технички исправни производи од брендот Somafix не се прави замена и истите не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Последно Прегледано