MaxPuls Апарат за заварување инвертер со гас MP-MWM160 (10443) + 1 година гаранција

15.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Апарат за заварување инвертер со гас MP-MWM160 (10443) + 1 година гаранција

  • Напон: 220V/50Hz
  • Волтажа: 62V
  • Ампеража: 30-160A
  • Дебелина на електроди: 0.6-0.9 mm
  • Ефикасност: 85%
  • Функција: MIG/MAG
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано