Метален скалпер

199,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • х1 метален скалпер
  • Менливи сечила

Слични Производи

Последно Прегледано