Количка за чистење

5.999,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карктеристики на производот:

  • Димензии: 66 x 44 x 90cm
  • Тежина: 11kg
  • Зафатнина на садот: 2 x 25l

Идеално решение за секој магацин, канцеларија, хотел или бизнис. Овој модел на количка за професионално чистење се состои од две корпи со волумен од по 25 литри и преса.

Слични Производи

Последно Прегледано