Gosund Smart LED сијалица WB4 + 1 година гаранција

499,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

13 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Gosund Smart LED сијалица WB4 + 1 година гаранција

 • Напон: 110 V
 • Моќност: 8 W
 • Животен век: 20000 h
 • Еквивалент на јачина: 75 W
 • Комуникација: WiFi  (2,4 GHz)
 • Светла боја: 6500 K
 • Тип на сијалица: LED
 • 800 лумени
 • Тежина: 225 g
 • Должина: 95 mm
 • Ширина: 70 mm
 • Висина: 140 mm
 • Апликација: Smart Life (Tuya App)
 • Број на светилки во кутијата: 1

Nite Bird WB4 од Gosund е паметна LED сијалица со приклучок E27. Директно преку Gosund или Smart Life (апликација Tuya) (за бесплатно преземање на Android и iOS) можеме да го вклучиме/исклучиме светлото, да ја прилагодиме јачината на звукот, бојата и режимот на осветлување. Откако ќе го поврземе производот со локалната мрежа и ќе го додадеме во нашата апликација, можеме да управуваме со него од каде било во земјата каде што имаме пристап до Интернет. Вклучува 1 паметна сијалица WB4. Сијалицата дава интензитет на светлина од 800 лумени, животниот век е околу 20.000 часа. Достапни се 16 милиони бои и температура на светлина од 2700-6500. Уредот работи со најновиот систем: Gosund, IFTTT, Amazon Alexa и Goggle Assistant

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано