Пластична канта за селективен отпад со педала Urban Pro во боја по избор

1.999,00 ден

12 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии на производот: 445 x 522 x 690 mm
  • Тежина: 5.2 kg
  • Капацитет: 60L
  • Материјал: HDPE ( предност на HDPE материјал-може да се рециклира,отпорност на ниски температури,отпорност на хемикалии
  • Отпорност на UV зрачење
  • Отпорност на температура: od -30 степени до 80+ степени

Слични Производи

Последно Прегледано