Пластичен контејнер за отпад 770L

12.499,00 ден

15 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

? Доставата за овој производ изнесува 2000 денари до домашна адреса низ цела Македонија

Карактеристики на производот:

Пластичен контејнер за отпад 770L

  • Изработен од полиетилен со висока густина HDPE,
  • По Европски стандард EN 840
  • Димензии: 1370 х 778 х 1365 mm
  • Тежина: околу 40 kg (+/- 3 %)
  • Обем: 770 l
  • Боја Зелена

Слични Производи

Последно Прегледано