Пластична канта за селективен отпад MULTIPAD BLACK во боја по избор

1.399,00 ден

10 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на прозводот:

Пластична канта за селективен отпад MULTIPAD BLACK во боја по избор

  • Волумен: 60 литри
  • Димензии: 390 х 390 х 680 mm
  • Боја на капак: сина, жолта и зелена
  • Боја на тело на кантата: Црна

Слични Производи

Последно Прегледано