Пластична канта за селективен отпад PLF во боја и капацитет по избор

1.399,00 ден1.699,00 ден

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Пластична канта за селективен отпад 30L и 50L

*КАНТИТЕ СЕ БЕЗ НАЛЕПНИЦИ

  • Канти за одделно собирање отпад
  • Со грижа за заштита на природната средина
  • Канти за отпад што се користат за одвојување отпад дома, во канцеларија, во училиште
  • Неконвенционалниот дизајн и совршената изработка ќе го задоволат и најпребирливиот клиент
  • Волумен: 30 и 50 литри
  • Димензии за 30 литри: 360 x 290 x 500 mm
  • Димензии за 50 литри: 400 х 340 х 610 mm
  • Опција за боја на капакот: Сина, зелена, жолта, црвена

 

Слични Производи

Последно Прегледано