Метален држач за кеси за селективен отпад

3.499,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Волумен: 3 x 120l
  • Висина: 82cm
  • Ширина: 100cm
  • Длабочина: 35cm

Изработен од лесен тубуларен профил со премаз во прав.Капакот е опремен со дополнителен прстен за поставување кеси.Изработен е од висококвалитетна пластика во три бои – жолта, зелена и сина – според бојата усвоена за да го означи индивидуалниот отпад.Се користат стандардни кеси за отпад со капацитет од 120 литри.Идеален за употреба во домот, канцеларијата или работилницата.

Слични Производи

Последно Прегледано