Kingfisher Garden Градинарска батериска грбна прскалка HY-16L + 1 година гаранција

1.999,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Kingfisher Garden Градинарска батериска грбна прскалка HY-16L + 1 година гаранција

 • Капацитет на резервоар: 16 l
 • Тип на батерија: 12 V; 8 Ah
 • Полнач: 1.0 A
 • Проток на пумпа: 3.1 l/min
 • Време на работа со полна батерија: 4 часа
 • Време на полнење: 10-12 часа
 • 4 типа на дизни
 • Можност за механичка (рачна) работа
 • Земја на потекло: Кина
 • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано