Пластеник GH-007

2.499,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 1800 x 1420 x 820мм Должина x Ширина x Висина
  • Материјал:
  • Метални цевки Ø16 mm со PP спојка
  • PE-LD мрежа, платно
  • Пакување: кутија
  • Димензии на кутијата во мм: 740 Должина x 220 Ширина x 150 Висина
  • Нето тежина: 3,6 kg
  • Бруто тежина: 4,4 kg

Слични Производи

Последно Прегледано