Husqvarna Бензински тример за трева 545RX 2.1 kW + 1 година гаранција

47.299,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Husqvarna Бензински тример за трева 545RX 2.1 kW + 1 година гаранција

 • Зафатнина на цилиндар: 45,7 cm³
 • Моќност на мотор: 2,1 kW
 • Капацитет на резервоар за гориво: 0,9 l
 • Ширина на косење: 49 cm
 • Трими глава: T45X
 • Ширина на косење: 49 cm
 • Тежина: 8,8  kg
 • Производител: Husqvarna
 • Земја на потекло: Шведска
 • 1 година гаранција

Професионална машина за косење со високи перформанси сензационална ергономија и можности за маневрирање. X-Torq® моторот обезбедува огромна моќност при извршување и на тешки ошерации на косење како и одлична економичност на горивото. Oпремен е  со Balance X ремен

Слични Производи

Последно Прегледано