AGRINA Агрегат монофазен 3.3kW LT4000 + 3 години гаранција

21.499,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 3,3kW
 • Напон: 220/380V, 50Hz
 • Гориво: Бензин
 • Зафатнина: 210сс
 • Капацитет на резервоар за гориво:15l
 • Работно време/рез(h):10h
 • Димензии: 600x450x470 mm
 • Тежина: 47kg
 • Електричен старт: Не
 • Излез: 2
 • Производител: Агрина ЛТД – Кина

Слични Производи

Последно Прегледано