Cascada Чешма насадна со проточен бојлер DO-7-1 + 1 година гаранција

3.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

19 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 •  Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °С
 •  Дигитален ЛЕД дисплеј со температура на загреаната вода
 • Моќност 3 KW
 •  Фиксна славина – ротирачка за 360 степени
 •  Систем на вградена заштита и безбедност
 •  Можност за чистење од бигор на ситото и грејачот
 • Заштедува струја/вода/време/пари/простор
 •  Нискомонтажна за садопер
 •  Употреба само во домаќинство
 • Материјал: Пластика
 • 1 година гаранција (производот не се сервисира,добивате нова чешма)

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано